Solo Exhibition “Dreams”

Kauno Menininku Namai
From 23th Feb – 20th Mar, 2015
Opening party from 5pm, 26th Feb, 2015
Kaunas Artists’ House, Putvinskio 56, Kaunas, Lithuania

Opening of Deivis Slavinskas‘s solo exhibition “Dreams”
Inga Galinytė‘s performance “Please be perfect”

Deivis Slavinskas's solo exhibition "Dreams" and Inga Galinytė's performance "Please be perfect", 2015

Official poster designs by Gintautas Velykis, 2015

Photos by Rolandas Karalius (for KMN):


Video by Alvydas Vaitkevičius aka “Grafas Paulius” (for Kamane.lt):

 

About the exhibition “Dreams” (in Lithuanian)
Apie parodą „Sapnai“

Šia paroda kviečiu pažvelgti į sapnus kitu aspektu, nei tai įprasta moderniame suvokime. Mes traktuojame sapną kaip pasąmonės žinią, kurią būtina išanalizuoti, iššifruoti, išspręsti ir paskui visa tai „ištaisyti“. O gal tai nepalyginamai daugiau, nei mūsų asmenybės problemų simbolinė išraiška? Gal tai išvis nėra vien tik iš mūsų asmenybės kylantys vaizdiniai?

Aš manau, kad sapnai gali būti ir metafizinis tiltas tarp to, ką mes suvokiame kaip savo realybę, ir mums kitu būdu nepasiekiamų erdvių ar būsenų. Vieni tiki, kad giliai viduje mes turime sueities tašką su Dievu ir kad prie jo galime priartėti per meditacijas. Modernūs fizikai bando įrodyti, kad yra alternatyvios realybės ir visatos (angl. „multiverse“), egzistuojančios paraleliai. Dargi, yra žmonių tikinčių, kad sapnai gali atskleisti ateitį, lyg tai būtų savotiška „laiko mašina“. D.Slavinskas. “Extraterrestrial encounter”Arba komunikuoti su pasitraukusiais, kurie visada šalia, tik kitoje būsenoje. O kur dar tas amžinas žmonijos potraukis žvaigždėms, lyg nujaustume kažkokį nepaaiškinamą ryšį? Gali būti, kad jie visi – mes visi – teisūs, ir kad sapnai mums perkelia ar mus pačius perkelia į objektyviai egzistuojančias alternatyvias erdvės-laiko būsenas ar jų taškus.

Suprantama, atsakymo pateikti negaliu. Bet šia paroda aš siekiu iškelti klausimus, kurie galbūt padėtų praverti sąmonės duris racionaliai nepažinioms galimybėms. Galbūt, sapnai yra kaip neorganizuotas naujienų portalas, kuriame supliekiama viskas – mūsų asmeninės problemos, ateities vizijos, lygiagrečios egzistencijos ir kažkas, kam nusakyti iš vis dar neturime žodžių. Ir dar visa tai pateikta „prastu vertimu“ – siurrealiais simboliais – į mūsų kalbą. Manau, kad belieka viena – atsipalaiduoti ir mėgautis tokia fenomenalia dovana kaip sapnai.

- Deivis Slavinskas, 2015

 

Performance “Please Be Perfect” by Inga Galinytė (in Lithuanian)

PLEASE, BE PERFECT. PLEASE, BE
PERFECT. PLEASE, BE PERFECT.
Tobulai prarasta dabartis tobulumo
beieškant. PLEASE, BE PERFECT.
PLEASE, BE PERFECT. PLEASE, BE
PERFECT. PLEASE, BE PERFECT.
Tarsi mantra sukasi galvoje palaipsniui
įsismelkdama į visą kūną. Tobulos
mintys paralyžuoja veiksmus. Šaukiu
gyvenimui: PLEASE, BE PERFECT!
Stoviu ir negaliu pajudėti. Baimė
didesnė už Tikėjimą. Pradžios nėra.
Pabaigos irgi. PLEASE BE… PERFECT.

- Inga Galinytė, 2015

Calan SR is a calcium channel blocker. This medicament works by relaxing the muscles of your heart. Many customers get online such medications like Viagra. What do you already know about kamagra? A lot of men know this drug as Sildenafil. Typically, both men and women suffer from sexual dysfunctions. Although sex is not vital for good health, it’s distinctively important for anyone. Diabetes can promote to erectile dysfunction. If you need to take prescription medicaments, ask your physician to check your testosterone levels before. This problem is best solved with professional help, preferably through counseling with a qualified sex therapist. Good physician can help find the option that is best for your circumstances.